Hakkımızda

Hakkımızda
2002 yılında temelleri atılan URFA BAHARAT olarak, Antalya’nın merkezin de her türlü tane ve toz baharat, özel karışım baharatlar, tıbbi bitki, sabit ve uçan yağlar, cilt ve saç bakım yağları, aktariye ürünleri, doğal parfümler, gıda kimyasalları, gıda esansları, organik ürünler ve bilumum doğal ürünlerin toptan ve perakende satışını, ithalat ve ihracatını yapmaktayız.

16 yılı aşan deneyim ve bilgi birikimimizi en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunarak paylaşmaktayız. Vitaminden doğal sabuna, baharattan bitkisel yağlara her şeyin bulunabileceği "URFA BAHARAT" olarak 2001’lerin sonlarına doğru açılan bu dükkan bugün Antalya’nın en büyük baharat firmalarından birisidir. İlk kurulduğu günden beri heyecanını hiç kaybetmeyen "URFA BAHARAT" şimdi "DOĞALLIĞI İNTERNETE TAŞIDIK" sloganıyla "baharatcim" markasını oluşturarak A’dan Z’ye herşeyi bulabileceğiniz sanal mağazayı kurmuştur.

Doğal ve Organik bir çok markayı, farklı ödeme seçenekleri ile (havale/eft, kapıda nakit/kredi kartı, ve sistem üzerinden kredi kartı) tüketicilerine sunarak alışveriş kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle Parabensiz ve Glutensiz Gıda’da Türkiye’de en çok çeşidi bulunduran site olma özelliğini koruyan baharatcim.com.tr Çölyak hastalarına yardımcı olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. baharatcim.com.tr, daha sade ve bilgiye kolay ulaşılır, profesyonel sitesini müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Neden baharatcim?
baharatcim.com.tr e-ticaret sitesi kullandığı güvenlik yazılımları sayesinde müşterilerine en yüksek derecede güvenlik sağlar. Kredi Kartı bilgileriniz hiçbir şekilde baharatcim.com.tr veri tabanına kayıt edilmemektedir bu nedenle her alışverişiniz de kart bilgilerinizi tekrar girmeniz istenmektedir. baharatcim.com.tr sitesinde bulunan 256bit SSL sertifikası sayesinde tüm bilgileriniz şifrelenmekte ve sizlere güvenli alışveriş imkanı sunulmaktadır.

İlgili banka tarafından sistemimize kurulan 3D Security sayesinde tüm işlemleriniz bankanız ile sizin aranızda yapılmaktadır. Müşterilerimiz, alışveriş sırasında ilgili bankanın ödeme sayfasına yönlendirilmekte ve yine ilgili bankanın sistemini kullanarak işlemlerini yapmakta ve cep telefonuna gelen şifreyi sisteme girerek alışverişlerini onaylamaktadır. Size gönderilen şifrenin sisteme girilmemesi durumunda ödeme gerçekleşmemektedir.

Çünkü baharatcim.com.tr müşteri odaklıdır. Biz URFA BAHARAT ailesi olarak daima müşterilerimizi yani sizleri mutlu görmek istiyoruz. baharatcim.com.tr e-ticaret sitesinden yaptığınız veya yapacağınız alışverişlerinizden memnun kalmanız bizim için son derece önemlidir. Sizlerin öneri ve şikayetlerinizi can kulağıyla dinliyor ve daima eleştirilerinizi dikkate alıyoruz.

Scroll